Drukuj stronę
Profil firmy - KWESTO

Spółka KWESTO została założona w 2000 roku, jej siedziba znajduje się w Pradze, w Czechach, i wchodzi w skład międzynarodowego koncernu TAKKT. Pomimo tego, że KWESTO należy do najmłodszych członków koncernu, to korzysta w swojej działalności nie tylko z mocnego zaplecza finansowego, ale przede wszystkim czerpie z wieloletnich doświadczeń, maksymalnie wykorzystuje efekty synergii i kooperację oraz w dużej mierze udziela się w realizowaniu wspólnych celów i strategii całej Grupy.

KWESTO w ramach koncernu stanowi samodzielną organizację handlową potrafiącą elastycznie reagować na potrzeby rynku, klientów i dostawców, a także na rozwój gospodarczy i polityczny w poszczególnych krajach, w których działa.

KWESTO oferuje klientom za pośrednictwem swoich katalogów i witryny internetowej ponad 12.000 produktów, od podstawowego wyposażenia dla biura aż po urządzenia do zakładów produkcyjnych. Potrzebne towary znajdzie u nas nie tylko klient poszukujący podstawowych produktów codziennego użytku, takich jak wózki manewrowe, taczki lub skrzynki z tworzywa, ale oferta KWESTO zaspokoi także klienta, któremu zależy na najwyższej jakości wyposażenia swojego warsztatu lub biura. 

Profil Grupy TAKKT

TAKKT jest wiodącą wyspecjalizowaną firmą prowadzącą sprzedaż wysyłkową B2B artykułów handlowych w Europie i Ameryce Północnej.
Marki koncernu reprezentowane są w ponad 25 krajach. Asortyment spółek-córek obejmuje ponad 175 000 artykułów z dziedziny urządzeń do zakładów i magazynów, mebli wzornictwa tradycyjnego, jak i nowoczesnego, akcesoriów oraz produktów wspomagających sprzedaż, przeznaczonych dla handlu detalicznego oraz na rynek gastronomiczny i hotelarski.

Więcej informacji o Grupie TAKKT można znaleźć na www.takkt.de.

Historia firmy

Jak podpowiada przegląd ekspansji, KWESTO kieruje swoją ofertę do krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Ponad 90% artykułów z oferty katalogu KWESTO pochodzi właśnie z tego regionu i są one najwyższej jakości porównywalnej z rynkami zachodnimi.
 
2000  Republika Czeska, Praga
2001  Polska, Wrocław
2002  Słowacja, Nitra
2003  Węgry, Györ
2005  Rumunia, Bukareszt

 

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy Kwesto jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów