Drukuj stronę
Jak do nas dojechać?


 Biuro Kwesto we Wrocławiu
 KWESTO Sp. z o.o.

 ul. Księgarska 3
 51-180 Wrocław

Telefon + 48 (71) 787 6900


 E-mail: kwesto@kwesto.pl


Dojazd samochodem:

Biuro Kwesto we Wrocławiu znajduje się niedaleko węzła autostradowego Wrocław-Północ.
Jadąc od strony północnej najkorzystniej jest jednak zjechać z drogi S5 zjazdem wcześniejszym, do miejscowości Kryniczno, i dalej prosto dawną drogą nr 5, a po przejechaniu granicy Wrocławia i mostu na rzece Widawie skręcić w drugą ulicę w prawo. Budynek biura znajduje się na posesji Księgarska 1-3 zaraz za skrętem w prawo.

Jadąc od strony wschodniej należy zjechać z autostrady A8 zjazdem Wrocław-Północ, następnie - kierując się na znak „Psary" - dojechać do Ronda Obrońców Grodna i zjechać trzecim zjazdem z ronda. Po przejechaniu pod autostradą należy jechać prosto ok. 1 km i skręcić w drugą ulicę w lewo. Będzie to ulica Księgarska, gdzie na posesji Księgarska 1-3 znajduje się nasze biuro.

Dojazd od strony południowej odbywa się autostradą A4, następnie A8 do węzła Wrocław - Północ, w następnej kolejności - kierując się na znak „Psary" - należy dojechać do Ronda Obrońców Grodna i zjechać trzecim zjazdem z ronda. Po przejechaniu pod autostradą należy jechać nadal prosto ok. 1 km i skręcić w drugą ulicę w lewo. Będzie to ulica Księgarska, gdzie na posesji Księgarska 1-3 znajduje się nasze biuro.

Dojazd od strony centrum Wrocławia: należy jechać w kierunku północnym do zjazdu na drogę S5, następnie minąć zjazd i jechać dalej prosto do Ronda Obrońców Grodna. Na rondzie zjechać drugim zjazdem, następnie pod autostradą i jechać prosto ok. 1 km, a potem skręcić w drugą ulicę w lewo. Będzie to ulica Księgarska, gdzie na posesji Księgarska 1-3 znajduje się nasze biuro.

 

Dojazd komunikacją miejską:
Z Placu Powstańców Wielkopolskich odjeżdża w kierunku naszego biura autobus 908. Należy przejechać 12 przystanków (niektóre na żądanie) i wysiąść na przystanku Widawa, następnie przejść na drugą stronę ulicy Sułowskiej i skręcić w pierwszą ulicę w prawo. Tuż za zakrętem znajduje się teren posesji Księgarska 1-3. W budynku nr 3 po lewej stronie, na pierwszym piętrze, znajduje się nasze biuro.

Jeśli będziecie Państwo mieli pytania dotyczące dojazdu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie Państwu pomożemy. Zapraszamy serdecznie!

 

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy Kwesto jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów