Drukuj stronę
Jak do nas dojechać?


 Biuro Kwesto we Wrocławiu
 KWESTO Sp. z o.o.

 ul. Księgarska 3
 51-180 Wrocław

Telefon + 48 (71) 787 6900


 E-mail: kwesto@kwesto.pl


Dojazd samochodem:

Biuro Kwesto we Wrocławiu znajduje się niedaleko węzła autostradowego Wrocław-Północ.
Jadąc od strony północnej najkorzystniej jest jednak zjechać z drogi S5 zjazdem wcześniejszym, do miejscowości Kryniczno, i dalej prosto dawną drogą nr 5, a po przejechaniu granicy Wrocławia i mostu na rzece Widawie skręcić w drugą ulicę w prawo. Budynek biura znajduje się na posesji Księgarska 1-3 zaraz za skrętem w prawo.

Jadąc od strony wschodniej należy zjechać z autostrady A8 zjazdem Wrocław-Północ, następnie - kierując się na znak „Psary" - dojechać do Ronda Obrońców Grodna i zjechać trzecim zjazdem z ronda. Po przejechaniu pod autostradą należy jechać prosto ok. 1 km i skręcić w drugą ulicę w lewo. Będzie to ulica Księgarska, gdzie na posesji Księgarska 1-3 znajduje się nasze biuro.

Dojazd od strony południowej odbywa się autostradą A4, następnie A8 do węzła Wrocław - Północ, w następnej kolejności - kierując się na znak „Psary" - należy dojechać do Ronda Obrońców Grodna i zjechać trzecim zjazdem z ronda. Po przejechaniu pod autostradą należy jechać nadal prosto ok. 1 km i skręcić w drugą ulicę w lewo. Będzie to ulica Księgarska, gdzie na posesji Księgarska 1-3 znajduje się nasze biuro.

Dojazd od strony centrum Wrocławia: należy jechać w kierunku północnym do zjazdu na drogę S5, następnie minąć zjazd i jechać dalej prosto do Ronda Obrońców Grodna. Na rondzie zjechać drugim zjazdem, następnie pod autostradą i jechać prosto ok. 1 km, a potem skręcić w drugą ulicę w lewo. Będzie to ulica Księgarska, gdzie na posesji Księgarska 1-3 znajduje się nasze biuro.

 

Dojazd komunikacją miejską:
Z Placu Powstańców Wielkopolskich odjeżdża w kierunku naszego biura autobus 908. Należy przejechać 12 przystanków (niektóre na żądanie) i wysiąść na przystanku Widawa, następnie przejść na drugą stronę ulicy Sułowskiej i skręcić w pierwszą ulicę w prawo. Tuż za zakrętem znajduje się teren posesji Księgarska 1-3. W budynku nr 3 po lewej stronie, na pierwszym piętrze, znajduje się nasze biuro.

Jeśli będziecie Państwo mieli pytania dotyczące dojazdu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie Państwu pomożemy. Zapraszamy serdecznie!

 

PRZEŁĄCZYĆ DO WERSJI ZOPTYMALIZOWANEJ DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH?

Sklep internetowy Kwesto dostępny jest teraz również w wersji mobilnej, która jest na bieżąco aktualizowana.
Wypróbuj widok mobilny
Porównanie produktów