Drukuj stronę
E-Shop
Zapraszamy do skorzystania z różnych możliwości i korzyści systemu naszego sklepu. Obok dostosowanego do klienta sklepu internetowego (customized web) oferujemy także sklep internetowy SAP-OCI i sklep internetowy Ariba-PunchOut. Możesz sobie wybrać.
Indywidualny kliencki sklep on-line
Z myślą o kliencie opracowaliśmy specyficzny sklep on-line specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Za pomocą tego sklepu możesz do nas bezpośrednio wysyłać zamówienia. Twoje warunki są zapisane w sklepie on-line, wyświetlić można także logo Twojej firmy. Na życzenie można dokonać także innych specyficznych przystosowań.
Do dyspozycji są następujące funkcje
» Szerokie możliwości wyszukiwania
» Szczegółowe dane produktów
» Administracja próbek zamówień
» Administracja adresów dostarczenia i fakturowania
» Historia zamówień
» itd.
SAP-OCI
Korzystasz z SAP-u i chciałbyś, za pośrednictwem OCI (Open Catalog Interface), połączyć nasz sklep internetowy z systemem Twojej firmy? Nie ma problemu. W naszym sklepie internetowym SAP-OCI możesz utworzyć własne wzory zamówień i wysłać je do swojego systemu SAP, zanim przyślesz do nas zamówienia ze swojego systemu SAP. Sklep internetowy SAP-OCI oczywiście dostosujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. W sklepie internetowym są do dyspozycji Twoje wynegocjowane ceny oraz dane produktów zapisane dla Ciebie. Wszystkie te dane są wysyłane przez interfejs OCI.
Obecnie współpracujemy z następującymi wersjami
» OCI 2.0
» OCI 3.0
» OCI 4.0
Ariba-PunchOut
Oprócz sklepu internetowego OCI oferujemy także sklep internetowy Ariba PunchOut. Umożliwia on transmisję odpowiednich informacji o produktach do systemu gospodarowania towarami Twojej firmy. Twoje ceny i odpowiednie dane produktów są tu również zapisane.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy Kwesto jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów