Drukuj stronę
Moja książka adresowa

Jako zarejestrowany użytkownik masz możliwość zarządzania różnymi adresami w swojej osobistej książce adresowej. W trakcie zamawiania wyświetlany jest adres wprowadzony podczas rejestracji (adres kontaktowy). Jeżeli chcesz na przykład, aby Twoje zamówienie zostało wysłane na inny adres, możesz go wybrać w trakcie zamawiania ze swojej książki adresowej lub wprowadzić od nowa.

Utwórz adres

W celu utworzenia nowego adresu kliknij na przycisk „Utwórz nowy adres“. Zostaniesz przekierowany do odpowiedniego formularza adresowego (adres do faktury lub dostawy), gdzie można wprowadzić nowy adres.
Wskazówka: Nadaj adresowi zrozumiały dla Ciebie opis, dzięki czemu przy wyborze adresu na zamówieniu od razu będziesz wiedzieć, o który adres chodzi.

Edycja nowego adresu

W celu edycji adresu kliknij na link „Edycja“ nad adresem w książce adresowej. Spowoduje to wyświetlenie pola wprowadzania z dotychczasowymi danymi. Możesz w nim wprowadzić zmiany. Po kliknięciu na przycisk „Utwórz adres“ zmiany zostaną zapisane.
Jeżeli któryś z adresów do faktury lub dostawy nie jest już potrzebny, kliknij na link „Skasuj“. Po potwierdzeniu chęci skasowania adres ten zostanie usunięty z Twojej książki adresowej.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy Kwesto jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów