Drukuj stronę
Zarejestruj jako klienta | Moje konto

Możesz samodzielnie wybrać swój login i hasło. Pamiętaj, że nie mogą mieć one mniej niż 6 i więcej, niż 20 znaków. Niedozwolone są polskie znaki (ć, ź, ś, ż), spacje i znaki specjalne (wyjątek stanowią: @ . - i _). Istotne jest również rozróżnienie między małymi a wielkimi literami.

Nie pamiętam hasła | zmiana hasła

Jeżeli zapomnisz hasła możesz w szybki i prosty sposób wysłać prośbę o nowe hasło. Kliknij na „Nie pamiętam hasła“ i podaj swój login oraz adres e-mail. W ciągu kilku minut otrzymasz wiadomość e-mail z nowym, automatycznie wygenerowanym hasłem. Za jego pomocą możesz się ponownie zalogować. Twój profil pozostanie zachowany. Przy kolejnym logowaniu należy zmienić hasło.
Zapomniałeś hasła i poprosiłeś o przesłanie nowego. Pomimo to logowanie nie udaje się! Dlaczego?

Skopiuj przesłane hasło z e-maila i wstaw je w polu „Hasło“. Czasami przykładowo wielka litera O jest mylona z zerem.
Może to być również związane z tym, że stare hasło znajduje się jeszcze w pamięci podręcznej (cache).
W programie Microsoft Internet Explorer można usunąć cache wybierając „Dodatki“, a następnie „Opcje internetowe“. Na zakładce „Ogólne“ sprawdź punkt „Tymczasowe pliki internetowe“. Naciśnij tam przycisk „Usuń pliki“. Dodatkowo na zakładce „Historia“ wybierz „Wyczyść historię“. Następnie po zamknięciu przeglądarki i jej ponownym uruchomieniu spróbuj zalogować się ponownie za pomocą nowego hasła.

Jeżeli logowanie ponownie zakończy się niepowodzeniem, wyślij do nas wiadomość e-mail, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy Kwesto jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów