• Bezpłatny
  transport
 • 30 dni na zwrot
 • Krótkie
  terminy dostawy
 • Zamówienie bez
  kwoty minimalnej
 • Minimum 3 lata
  gwarancji

Inne do warsztatu

W kategorii tej inne wyposażenie do warsztatu, które zapewni komfortową pracę, a jednocześnie pomoże w zachowaniu bezpieczeństwa pracy.

Organizacja pracy za stołem warsztatowym będzie łatwiejsza dzięki zastosowaniu specjalnych tablic naściennych. Do wyższych miejsc w warsztacie przyda się platforma robocza, którą umieszcza się na podnośniku widłowym - można dzięki niej dotrzeć aż pod sam sufit. Precyzyjny pomiar masy i wielkości materiałów do produkcji w warsztacie oraz gotowych produktów będzie zapewniony przez analogowe i cyfrowe urządzenia pomiarowe, takie jak kółka pomiarowe, mierniki laserowe lub teleskopowe pręty pomiarowe. W zadbaniu o bezpieczeństwo pomogą profile ochronne, które zapobiegają ryzyku odniesienia obrażeń przez Was i Waszych pracowników. W przypadku, gdy przechowujecie w warsztacie niebezpieczne chemikalia, z pomocą przyjdą bezpieczne pojemniki, które również można znaleźć tutaj.

Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i posiadają minimum 3-letnią gwarancję. Na niektóre z produktów udzielamy nawet 10 długich lat gwarancji.

PRZEŁĄCZYĆ DO WERSJI ZOPTYMALIZOWANEJ DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH?

Sklep internetowy Kwesto dostępny jest teraz również w wersji mobilnej, która jest na bieżąco aktualizowana.
Wypróbuj widok mobilny
Porównanie produktów