Drukuj stronę
Profil firmy - KWESTO

Spółka KWESTO została założona w 2000 roku, jej siedziba znajduje się w Pradze, w Czechach, i wchodzi w skład międzynarodowego koncernu TAKKT. Pomimo tego, że KWESTO należy do najmłodszych członków koncernu, to korzysta w swojej działalności nie tylko z mocnego zaplecza finansowego, ale przede wszystkim czerpie z wieloletnich doświadczeń, maksymalnie wykorzystuje efekty synergii i kooperację oraz w dużej mierze udziela się w realizowaniu wspólnych celów i strategii całej Grupy.

KWESTO w ramach koncernu stanowi samodzielną organizację handlową potrafiącą elastycznie reagować na potrzeby rynku, klientów i dostawców, a także na rozwój gospodarczy i polityczny w poszczególnych krajach, w których działa.

KWESTO oferuje klientom za pośrednictwem swoich katalogów i witryny internetowej ponad 12.000 produktów, od podstawowego wyposażenia dla biura aż po urządzenia do zakładów produkcyjnych. Potrzebne towary znajdzie u nas nie tylko klient poszukujący podstawowych produktów codziennego użytku, takich jak wózki manewrowe, taczki lub skrzynki z tworzywa, ale oferta KWESTO zaspokoi także klienta, któremu zależy na najwyższej jakości wyposażenia swojego warsztatu lub biura. 

Profil Grupy TAKKT

TAKKT jest wiodącą wyspecjalizowaną firmą prowadzącą sprzedaż wysyłkową B2B artykułów handlowych w Europie i Ameryce Północnej.
Marki koncernu reprezentowane są w ponad 25 krajach. Asortyment spółek-córek obejmuje ponad 175 000 artykułów z dziedziny urządzeń do zakładów i magazynów, mebli wzornictwa tradycyjnego, jak i nowoczesnego, akcesoriów oraz produktów wspomagających sprzedaż, przeznaczonych dla handlu detalicznego oraz na rynek gastronomiczny i hotelarski.

Więcej informacji o Grupie TAKKT można znaleźć na www.takkt.de.

Historia firmy

Jak podpowiada przegląd ekspansji, KWESTO kieruje swoją ofertę do krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Ponad 90% artykułów z oferty katalogu KWESTO pochodzi właśnie z tego regionu i są one najwyższej jakości porównywalnej z rynkami zachodnimi.
 
2000  Republika Czeska, Praga
2001  Polska, Wrocław
2002  Słowacja, Nitra
2003  Węgry, Györ
2005  Rumunia, Bukareszt

 

PRZEŁĄCZYĆ DO WERSJI ZOPTYMALIZOWANEJ DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH?

Sklep internetowy Kwesto dostępny jest teraz również w wersji mobilnej, która jest na bieżąco aktualizowana.
Wypróbuj widok mobilny
Porównanie produktów