Drukuj stronę
Wartości przedsiębiorstwa


REALIZM

TAKKT dba o bezpośrednio widoczną i odczuwalną rzeczywistość przedsiębiorczą. To oznacza przejrzystą i jasną komunikację, bezpośrednie i proste działania. Zarówno nasi pracownicy jak i personel kierowniczy mają świadomość, że poprzez swoją pracę przyczyniają się do sukcesu przedsiębiorstwa.

 

SYSTEMATYCZNOŚĆ

TAKKT nieprzerwanie pracuje nad wymiernością i efektywnością podejmowanych działań. Kombinacja wyczucia i konsekwencji w realizacji modelu przedsiębiorstwa TAKKT umożliwia nam aktywne sterowanie osiąganą przez nas zyskownością i wartością dodaną, pozytywnie wpływające na dobro wszystkich grup zainteresowanych.

 

PARTNERSTWO

TAKKT stara się, aby zarówno klienci jak i dostawcy widzieli w nas partnera we wspólnym sukcesie i byli zmotywowani do ścisłej współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Do naszych priorytetów należą stały poziom zadowolenia naszych klientów, doskonała jakość oferowanego przez nas serwisu i wspólne zyski. Chcemy być ponad naszą konkurencją.

 

CIĄGŁOŚĆ

TAKKT to ciągłość i wiarygodność - nawet w czasach zmian. Nasze działania planowane są średnio- i długoterminowo. Stawiamy na rozwój majątku trwałego, ciągłe poszerzanie wiedzy i konsekwentne dopasowanie do zmian i nowych okoliczności.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

TAKKT aktywnie postrzega swoją odpowiedzialność społeczną i wstawia się za postulowaniem i propagacją wartości ludzkich i ekologicznych. Zwracamy uwagę na respektowanie indywidualnej i kulturowej odmienności a zrównoważony rozwój postrzegamy jako ważny element konkurencji.

 

ZAUFANIE

W TAKKT dotrzymujemy obietnic. W tym sensie uważamy, że wiarygodność i przejrzyste schematy naszych działań są miarodajną skalą naszych czynów. Również w przypadku konfliktów podporządkujemy się dobrym zamiarom, wspieramy się i wspólnie szukamy odpowiednich rozwiązań. Zaufanie, respekt i równość uważamy za oczywiste.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy Kwesto jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów