Drukuj stronę
Referencje
"Firma Kwesto jest jedną z wielu firm, z którymi współpracujemy. Profesjonalne doradztwo, miła obsługa, szybka realizacja."
Pan Tomasz Bendyk,
Dział Zaopatrzenia Strategicznego / Strategic Purchase Department
SWEDWOOD POLAND SP. Z O.O. Oddział Lubawa
www.swedwood.com/contacts/poland/

"Reakcja na zapytania cenowe jest natychmiastowa, oferty otrzymujemy praktycznie w tym samym dniu, dostawy otrzymujemy zgodnie z zamówieniem i w terminach podanych w otrzymanych potwierdzeniach zamówień."
Pan Marek Krzyżanowski,
Koordynator Zakupów Magazynowych
RR Donnelley, Kraków
www.rrdonnelley.com/europe/Home_Pol.asp

"Po długich poszukiwaniach znaleźliśmy KWESTO jako dostawcę, który oferuje szybkie i przejrzyste zamawianie, a w ramach sprzedaży świadczy wysokiej jakości usługi."
Várszegi András
Dyrektor ds. Zakupów
IGM ROBOTRENDSZEREK KFT.
www.igm-group.com

"Z firmą KWESTO współpracujemy już od kilku lat. Doceniamy elastyczne i szybkie złożenie oferty. Wraz z ofertą otrzymujemy również rysunki, wszystkie niezbędne informacje, aby uniknąć przyszłych nieporozumień. Często produkty mają być dostarczone bardzo szybko, w tych przypadkach firma KWESTO zawsze wychodziła naprzeciw. Jesteśmy również zadowoleni z jakości produktów. Chciałbym przy tej okazji podziękować jego pracownikom za dotychczasową współpracę. "
Ladocsi Eszter
Dział Zakupów
KSH RUGÓGYÁR BT.
www.ksh-rugo.hu/i_de.html

"Nasza firma jest zadowolona z usług firmy KWESTO, która jest precyzyjna, niezawodna, oferuje transport bez opłaty, dostarczając zawsze wysokiej jakości wyroby. Sprzyjający serwis klienta jest zawsze przygotowany do udzielenia pomocy. Jestem bardzo zadowolony z ich podejścia do klienta ."
Paár István
Sales Manager
SHS GLOBAL KFT.
www.shsglobal.hu

"Safety Munkavédelmi Kft potwierdza, że Kwesto realizuje nasze złożone wymagania pod każdym względem. Jednocześnie uprzejmie i precyzyjnie informuje swoich klientów o ewentualnych problemach. Zawsze należycie dostarcza wyroby i niezwłocznie załatwia ewentualne reklamacje."
Szabó Katalin
Administrator
SAFETY MUNKAVÉDELMI KFT.
www.safety.hu

"Zaopatruję ponad 80 filii, Centrów Instalacyjnych i Salonów Łazienkowych naszej firmy w całych Czechach i ważny jest dla mnie partner handlowy, który w swojej ofercie posiada odpowiednio szeroki asortyment towarów, abym nie musiał szukać u innych dostawców, a który po moim wyborze wymaganego towaru załatwi za mnie wszystko, bez dalszego monitorowania dostawy zamówionego towaru. W związku z tym swój czas i uwagę mogę poświęcić innym niezbędnym działaniom w firmie. To wszystko oferuje mi KWESTO - odpowiednią skalę asortymentu, korzystną cenę towaru, gwarancję i serwis dostarczonego towaru, krótkie terminy dostaw, bezproblemowy transport do miejsca przeznaczenia i wiele innych spraw - to WSZYSTKO bez zmartwień…"
Petr Keller
Specjalista projektu, Centrum Instalacyjnego
PTÁČEK-velkoobchod,a.s.
www.ptacek.cz

"Firma KWESTO jest naszym długoletnim dostawcą oraz gwarantem jakości, korzystnych cen i terminowych dostaw. Partner handlowy z profesjonalnym podejściem."
Hana Kovářová
Centralne Zaopatrzenie
REIS ROBOTICS ČR - strojírenství, spol. s.r.o.
www.reisrobotics.cz

"Zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z realizacji naszego zapotrzebowania czy zamówienia oraz ceny kupowanych wyrobów."
Jiřina Berná
Dział Sprzedaży
Saurer Žandov a.s.
www.sauerzandov.cz/

"Firma KWESTO jest naszym długoletnim dostawcą oraz gwarantem jakości, korzystnych cen i terminowych dostaw. Po prostu partner handlowy na profesjonalnym poziomie."
Zsolt Straňovský
Dyrektor spółki
GLOBO EASTERN EUROPE, S.R.O.
www.globo-lighting.com

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy Kwesto jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów