• Bezpłatny
  transport
 • 30 dni na zwrot
 • Krótkie
  terminy dostawy
 • Zamówienie bez
  kwoty minimalnej
 • Minimum 3 lata
  gwarancji

Regały i systemy regałowe

Zadaniem regałów i systemów regałowych jest utrzymanie porządku w magazynach, warsztatach, archiwach, garażach. Po prostu wszędzie tam, gdzie trzeba mieć przegląd. Porządne ułożenie materiału i towarów jest kluczowe, ale i oszczędność miejsca jest bardzo ważnym czynnikiem.
W tej kategorii oferujemy Wam regały archiwizacyjne, które doskonale nadają się do segregatorów. Mamy też bardzo atrakcyjną kolumnę regałową na segregatory , która doskonale się prezentuje i jest bardzo praktyczna.
Regały sanitarne i żywnościowe są certyfikowane do kontaktu z artykułami spożywczymi i dlatego doskonale nadają się do wyposażenia restauracji i stołówek oraz do szpitali, aptek i innych miejsc, w których trzeba zapewnić podwyższoną higienę.
Paletowe systemy regałowe są bardzo przestronne, dostatecznie wytrzymałe i mają dużą nośność. W zależności od wybranego typu regału paletowego i jego ramy można na jednej półce umieścić towar albo materiał o wadze do 4,5 tony.
Nasza szeroka oferta regałów i systemów regałowych obejmuje ponadto regały wspornikowe, pojemnikowe, na opony, na chemikalia, z pochyłymi półkami i wiele innych. Cały towar albo materiał w Waszym magazynie będzie dzięki temu ułożony przejrzyście, oszczędnie i inteligentnie.

PRZEŁĄCZYĆ DO WERSJI ZOPTYMALIZOWANEJ DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH?

Sklep internetowy Kwesto dostępny jest teraz również w wersji mobilnej, która jest na bieżąco aktualizowana.
Wypróbuj widok mobilny
Porównanie produktów